Chemický peeling

Young woman cleaning face skin in salon. Retinol peel with brush. Acid organic peeling.

Kyselinové peelingy jsou technologicky pokročilé chemické peelingy určené pro dermatology, plastické chirurgy a diplomované/certifikované kosmetičky. Zaručují vysoce kvalitní a efektivní exfoliaci.

Roztoky peelingů jsou sestaveny takovým způsobem, aby jejich pomocí bylo možné řešit četné problémy kůže, obličeje i těla. Akumulovaná síla vysokých koncentrací aktivních látek peelingů, unikátní složení a nízké pH jsou vynikajícím nástrojem pro profesionální ošetření.

Chemický peeling zajišťuje obnovu a regeneraci zralé pleti a pleti s nedokonalostmi. Ošetření peelingy pleť projasňuje, sjednocuje její barevný tón, oživuje mdlou pleť, redukuje nedokonalosti a nadměrnou produkci mazu, zmenšuje póry, jizvy a strie. Kyselinové peelingy jsou určeny pro různé typy a různé stáří pleti. Rychlé a dlouhotrvající výsledky jsou bezchybnou alternativou k bolestivým a invazivním ošetřením.

Před aplikací chemického peelingu je nezbytné provést diagnózu a zjistit případné kontraindikace. Toto je vysoce důležitý krok, neboť jen tak lze získat záruku nejlepších výsledků a plně bezpečného ošetření. Klienta je zapotřebí zároveň informovat o následném loupání (kůže se obnovuje) a možných vedlejších účincích (pálení, brnění, píchání), které se mohou během ošetření objevit.

Doporučujeme se nejdříve objednat na kosmetické ošetření, pleť vyčistit a poté zvolit nejvhodnější způsob a vhodný peeling.

Jak aplikace probíhá

 • Nejdříve pokožku odlíčíme
 • Na plet se poté aplikuje speciální peeling dle typu pleti a rozsahu ošetření a nechá se působit, poté se aplikuje neutralizátor
 • Přístrojově ošetříme pokožku zapomocí Cold Head, nebo-li studeného kladívka, studená masáž zklidňuje pokožku, vede k vazokonstrikci
 • Naneseme regenerační a zklidňující masku a klientka odpočívá 20 min. pod Led Tunelem, kde se pokožka krásně zregeneruje.
 • Na závěr obdržíte pokyny pro domácí péči a krém na péči o pokožku

Více o a našich používaných přístrojích najdete – ZDE 

 

Rozdělení peelingů

Důležité je i zmínit, že peeling je obecně jedna z nejlepších metod pro odstranění odumřelých buněk a existuje vícero druhů. 

 1. chemické peelingy, kam patří i BioRePeel peeling neboli druh, který působí na základě kyselin. 
 2. mechanické peelingy fungující díky mikrokrystalickým abrazivním částicím, které obrušují odumřelou kůži.
 3. fyzikální peelingy, kde je pro správné fungování nutný laser nebo radiofrekvence. 
 4. enzymatické peelingy obsahující enzymy, které hloubkově čistí rozšířené póry a tím léčí aknózní pleť. Zároveň sjednocují tón pleti a napomáhají řešení i dalších kožních problémů. Celá procedura se nazývá enzymoterapie a jejím cílem je substituovat enzymy v místě daného problému. Pomocí enzymů, aminokyselin, rostlinných extraktů a vitamínů se opětovně nastartuje správné fungování organismu a dostaví se kýžené výsledky. To vše bezbolestně a bez narušení a poškození buněčné struktury. 

Opakování aplikace

 • Nejlepších výsledků je dosahováno po aplikaci min. tří ošetření vždy po cca 14 dnech
 • Nedoporučujeme v létě, spíše na jaře a na podzim, kvůli ochraně pleti před sluníčkem

Peeling nebolí!

Nebojte se ničeho. Samotný průběh je bezpolestný, jen můžete cítit jemné poštipkání, či svědění. To však po aplikaci odezní.

Celý průběh je opravdu komfortní. Jen je pokožku nutné mazat a hodně hydratovat.

Po peelingu není loupání!

Připravte se na to, že ohojená kůže se bude cca 1 týden hojit, záleží na druhu chemického peelingu a intenzitě ošetření a typu vaší kůže a v některých místech může být kůže sušší, je potřeba ji hydratovat, ale neloupese nijak zásadně.

Pokyny než dorazíte

• Přijďte prosím odlíčené

• V létě se nedoporučuje! Je potřeba se chránit před UV

• Minimálně 14 dní rozestup od kosmetiky

• Měsíc po invazivních zákrocích – botox, výplně apod.

• Při aktivním akné, mastné a ucpané pleti doporučujeme nejdříve podstoupit kosmetiku a pleť vyčistit, při kosmetickém ošetření je možné také domluvit případně vhodný typ zákroku a opakování

Pokyny po aplikaci a rekonvalescence

• Po aplikaci peelingu dochází k exfoliaci, je třeba proto počítat, že se pleť cca týden hojí. U každého peelingu a typu pleti je však šupinatění jiné a to dle rozsahu ošetření, síle peelingu a citlivosti pleti. Ale obecně platí, že jsou na kůži spíše jen suchá místa, případně drobné šupinky.

JE NEZBYTNÉ ABY KLIENTKA V ROZSAHU NĚKOLIKA DNÍ OD OŠETŘENÍ NEPOUŽÍVALA JINÉ KRÉMY NA OBLIČEJ, NEŽ TY KTERÉ DOSTANE BĚHEM OŠETŘENÍ !!

• K viditelným změnám dochází již po prvním ošetření, nicméně pro dosažení dlouhotrvajícího efektu se doporučuje absolvovat sérii alespoň 3-4 ošetření v rozmezí cca po 2-3 týdnech, dle rozsahu ošetření.

Kontraindikace

• Těhotenství
• Při diabetu – konzultace s lékařem
• Nemoc kůže  – konzultace s dermatologem
• Aktivní akné a čistá neudržovaná a ucpaná pleť (doporučujeme nejdříve podstoupit kosmetiku a pleť vyčistit!)

Galerie

Ceník

Název procedury

Cena / čas

 • Chemický Peeling + LED Therapy 1.700,-/75 min

  Obnova, regenerace a sjednocení pleti a jejího barevného tónu, oživuje mdlou pleť, redukuje nedokonalosti a pigmentaci.