Chemický peeling

Young woman cleaning face skin in salon. Retinol peel with brush. Acid organic peeling.

Kyselinové peelingy jsou technologicky pokročilé chemické peelingy určené pro dermatology, plastické chirurgy a diplomované/certifikované kosmetičky. Zaručují vysoce kvalitní a efektivní exfoliaci.

Roztoky peelingů jsou sestaveny takovým způsobem, aby jejich pomocí bylo možné řešit četné problémy kůže, obličeje i těla. Akumulovaná síla vysokých koncentrací aktivních látek peelingů, unikátní složení a nízké pH jsou vynikajícím nástrojem pro profesionální ošetření.

Chemický peeling zajišťuje obnovu a regeneraci zralé pleti a pleti s nedokonalostmi. Ošetření peelingy pleť projasňuje, sjednocuje její barevný tón, oživuje mdlou pleť, redukuje nedokonalosti a nadměrnou produkci mazu, zmenšuje póry, jizvy a strie. Kyselinové peelingy jsou určeny pro různé typy a různé stáří pleti. Rychlé a dlouhotrvající výsledky jsou bezchybnou alternativou k bolestivým a invazivním ošetřením.

Před aplikací chemického peelingu je nezbytné provést diagnózu a zjistit případné kontraindikace. Toto je vysoce důležitý krok, neboť jen tak lze získat záruku nejlepších výsledků a plně bezpečného ošetření. Klienta je zapotřebí zároveň informovat o následném loupání (kůže se obnovuje) a možných vedlejších účincích (pálení, brnění, píchání), které se mohou během ošetření objevit.

Doporučujeme se nejdříve objednat na kosmetické ošetření, pleť vyčistit a poté zvolit nejvhodnější způsob a vhodný peeling.

Aplikace

  1. Prvním krokem je vyčištění, prohlédnutí pleti a konzultace, proto doporučujeme nejdříve pleť připravit a důkladně vyčistit a prokonzultovat to při kosmetickém ošetření.
  2. Druhým krokem je samotné ošetření peelingem, po kterém je aplikována uklidňující desinfekční přírodní maska. Celé ošetření trvá cca 1 hodinu a klientka je povinna postižené místo mazat vzorkem krému, který od nás obdrží. Popřípadě si může dokoupit v hodnotě 500,- Kč celé balení.

JE NEZBYTNÉ ABY KLIENTKA V ROZSAHU NĚKOLIKA DNÍ OD OŠETŘENÍ NEPOUŽÍVALA JINÉ KRÉMY NA OBLIČEJ, NEŽ TY KTERÉ DOSTANE BĚHEM OŠETŘENÍ !!

Pleť se po proceduře na několik dní stane velmi citlivou a mohlo by dojít k nežádoucí reakci i při použití přípravků které jinak klientka běžně používá. Ze stejného důvodu je důležité dodržet ochranu před sluncem s pomocí speciálního opalovacího krému který dostane při ošetření, platí zákaz slunění a solária. Z toho důvodu je nejlepší možnou dobou na toto ošetření podzim / zima a časné jaro….

Opakování aplikace

Nejlepších výsledků je dosahováno po aplikaci min. tří ošetření vždy po cca 14 dnech – 1 měsíci dle druhu peelingu (to vám sdělí kosmetička na místě)

Nedoporučujeme v létě, spíše na jaře a na podzim, kvůli ochraně pleti před sluníčkem

Jak aplikace probíhá?

Na pleť se aplikuje speciální peeling dle typu pleti a rozsahu ošetření a nechá se působit, poté se nanáší zklidňující alginátová maska.

Peeling nebolí!

Nebojte se ničeho. Samotný průběh je bezpolestný, jen můžete cítit jemné štipkání, či svědění. To však po aplikaci odezní.

Celý průběh je opravdu komfortní.

Po peelingu následuje loupání!

Připravte se na to, že ohojená kůže se bude cca 1 týden hojit, záleží na druhu chemického peelingu a intenzitě ošetření a typu vaší kůže.

Pokyny aplikace

• Přijďte prosím odlíčené

• V létě se nedoporučuje! Je potřeba se chránit před UV

• Minimálně 14 dní rozestup od kosmetiky

• Měsíc po invazivních zákrocích – botox, výplně apod.

• Při aktivním akné, mastné a ucpané pleti doporučujeme nejdříve podstoupit kosmetiku a pleť vyčistit, při kosmetickém ošetření je možné také domluvit případně vhodný typ zákroku a opakování

Pokyny po aplikaci a rekonvalescence

•po aplikaci peelingu dochází k exfoliaci, je třeba proto počítat, že se pleť cca týden hojí a olupuje. U každého peelingu je však loupaní jiné a to dle rozsahu ošetření, síle peelingu a citlivosti pleti. 

JE NEZBYTNÉ ABY KLIENTKA V ROZSAHU NĚKOLIKA DNÍ OD OŠETŘENÍ NEPOUŽÍVALA JINÉ KRÉMY NA OBLIČEJ, NEŽ TY KTERÉ DOSTANE BĚHEM OŠETŘENÍ !!

• K viditelným změnám dochází již po prvním ošetření, nicméně pro dosažení dlouhotrvajícího efektu se doporučuje absolvovat sérii alespoň 3-4 ošetření v rozmezí cca po 2-3 týdnech, dle rozsahu ošetření.

Kontraindikace

• Těhotenství
• Při diabetu – konzultace s lékařem
• Nemoc kůže  – konzultace s dermatologem
• Aktivní akné a čistá neudržovaná a ucpaná pleť (doporučujeme nejdříve podstoupit kosmetiku a pleť vyčistit!)

Galerie

Ceník

Název procedury

Cena / čas

  • Chemický Peeling + LED Therapy 1 950,-/90 min

!!POZOR ZMĚNA ADRESY!!

Od 1.6. máme novou adresu a to Kotevní 1, Praha 5 Smíchov. Je to nedaleko původní adresy.

Dostanete se k nám metrem na Smíchovské nádraží, nebo zast. Plzeňka (tram 4, 5, 12, 20, 21). Parkování je možné u nás v ulici s aplikací ,zaparkuju’ (20 Kč na hodinu, víkendy zdarma) či na ul. Strakonická na placeném parkovišti. 

Moc se na Vás těšíme 

Team Beauty&Lash Studia