O nás

 

Rádi bychom Vám nabídli nejen odborné služby, ale také možnost relaxace, uvolnění, osobní péče a individuální přístup k Vašim potřebám.

Klademe důraz na precizní postupy prováděné vysoce kvalitními a certifikovanými produkty.
Orientujeme se především na metody k pokožce šetrné, respektující její přirozenost a fyziologické mechanizmy a navíc naše služby poskytujeme ve větší míře v šetrné, přírodní a BIO kvalitě.

Šárka

Dobrý den, jmenuji se Šárka Kúdelová a v roce 2017 jsem se rozhodla splnit si svůj sen a dát vzniknout salonu trochu jiného vzhledu a prostředí, než které bývá v Praze zvykem.  Už dlouho jsem měla v myšlenkách prostory, které budou splňovat nejen vysoký standart, ale také zapůsobí příjemným až domácím dojemem a kde se budete cítit jako v bavlnce. S pomocí rodiny a přátel jsme zrekonstruovali salonek na Andělu v čistém stylu glamour a provance, který zbožnuji a který, je mi velice blízký.

Mým cílem je Vám poskytnout kvalitu, ruku v ruce s precizním provedením, milým a osobním přístupem beauty stylistek v krásných beauty provance prostorech.  Neustále nás vedu k inovativním technikám, podporuji ve zdokonalení a hledám to pravé, co bude činit klientky ještě krásnější a spokojenější a usnadní tak Vaši každodenní péči. Neváhejte kontaktovat naši recepci, rádi Vám poradíme a zodpovíme všechny Vaše dotazy, popřípadě nabízíme osobní konzultaci zdarma. Budeme se na Vás těšit.

Komunikace: česky, anglicky

PROTOŽE ŠÁRKA NASTUPUJE V ZÁŘÍ NA MATEŘSKOU, OBJEDNÁNÍ JE MOŽNÉ OD LEDNA 2020 A TO POUZE NA ČEKAČÍ LISTINU PO KONZULTACI NA TEL 777 339 690

Služby, které nabízím

Katka

Dobrý den, jmenuji se Katka a ráda Vám pomohu, abyste neztrácela svůj drahocenný čas před zrcadlem. Pečuji nejen o Vaše krásné řasy, upravené obočí, ale i pokožku. A to vše v našem příjemném prostředí salonku, kam si můžete přijít zarelaxovat.

Komunikace: česky, anglicky

Služby, které nabízím

Anet

Dobry den, práci Lash Artist jsem si vybrala, jelikož jsem kreativní a od dětství ráda tvořím krásné věci. Velmi mě baví, když klientky odchází krásné, rozzářené a spokojené. Mou prioritou je inspirovat zákaznice svými nápady, aby se cítily v mé péči komfortně a opečovávané a aby považovaly svůj vzhled při odchodu za dokonalý. Zejména se soustředím na péči o řasy a obočí.

Komunikace: česky, anglicky

Služby, které nabízím

Jana

Dobrý den, jmenuji se Jana, krása a péče je to co dělám nejraději, velmi mě to baví a naplňuje. U nás v salonku jsem tu pro Vás zejména jako Lash a Brow Artist, což je mým největším koníčkem. 

Komunikace: česky, anglicky

Služby, které nabízím

Rina

Dobrý den, jmenuji se Rina a bude mi potěšením vás provést ritualem péči o pleť a odpočinku od každodenního stresu. Již od útlého mládí mě velmi zajímalo vše ohledně kosmetiky a světa krásy. Péče o pleť je velmi individuální záležitost a patří mezi každodenní rutiny všech žen věkových kategorii. Pojďme společně vybrat to nejlepší pro vás.

Komunikace: česky, anglicky, německy, španělsky, italsky

Služby, které nabízím