O nás

 

Rádi bychom Vám nabídli nejen odborné služby, ale také možnost relaxace, uvolnění, osobní péče a individuální přístup k Vašim potřebám.

Klademe důraz na precizní postupy prováděné vysoce kvalitními a certifikovanými produkty.
Orientujeme se především na metody k pokožce šetrné, respektující její přirozenost a fyziologické mechanizmy a navíc naše služby poskytujeme ve větší míře v šetrné, přírodní a BIO kvalitě.

Šárka

Dobrý den, jmenuji se Šárka Kúdelová a v roce 2017 jsem se rozhodla splnit si svůj sen a dát vzniknout salonu trochu jiného vzhledu a prostředí, než které bývá v Praze zvykem.  Už dlouho jsem měla v myšlenkách prostory, které budou splňovat nejen vysoký standart, ale také zapůsobí příjemným až domácím dojemem a kde se budete cítit jako v bavlnce. S pomocí rodiny a přátel jsme zrekonstruovali salonek na Andělu v čistém stylu glamour a provance, který zbožnuji a který, je mi velice blízký.

Mým cílem je Vám poskytnout kvalitu, ruku v ruce s precizním provedením, milým a osobním přístupem beauty stylistek v krásných beauty provance prostorech.  Neustále nás vedu k inovativním technikám, podporuji ve zdokonalení a hledám to pravé, co bude činit klientky ještě krásnější a spokojenější a usnadní tak Vaši každodenní péči. Neváhejte kontaktovat naši recepci, rádi Vám poradíme a zodpovíme všechny Vaše dotazy, popřípadě nabízíme osobní konzultaci zdarma. Budeme se na Vás těšit.

Komunikace: česky, anglicky

PROTOŽE ŠÁRKA NASTUPUJE V ZÁŘÍ NA MATEŘSKOU, OBJEDNÁNÍ JE MOŽNÉ OD LEDNA 2020 A TO POUZE NA ČEKAČÍ LISTINU PO KONZULTACI NA TEL 777 339 690

Služby, které nabízím

Katka

Dobrý den, jmenuji se Katka a ráda Vám pomohu, abyste neztrácela svůj drahocenný čas před zrcadlem. Pečuji nejen o Vaše krásné řasy, upravené obočí, ale i pokožku. A to vše v našem příjemném prostředí salonku, kam si můžete přijít zarelaxovat.

Komunikace: česky, anglicky

Služby, které nabízím

Julie

Dobrý den, jmenuji se Julie a kosmetika a vše, co se jí týká je mým velkým koníčkem. Snažím se v tomto oboru neustále vzdělávat a momentálně je mojí vášní přesná a precizní úprava řas a lash lifting a botox.

Komunikace: česky, anglicky, německy

Služby, které nabízím

Pavla

Snažím se plnit přání mých klientek tak, abych jim pomohla najít přesně styl střihu a barvy. Miluji dlouhé vlasy, snažím si vybudovat s každou mou klientkou důvěrný vztah, jelikož svému kadeřníkovi by každá z Nás měla důvěřovat a neměla by se bát, že „konečky“ budou znamenat proměnu z dlouhých vlasů na mikádo. Specializuji se na dámskou klientelu, ať už jde o melír, balayage –  nebo přeliv, barvu a střih. Objednat se můžete přímo na tel. +420 777 603 411, případně online.

Těším se na Vaši návštěvu!

Služby, které nabízím

Jana

Jmenuji se Jana a mojí specializací je prodlužování řas. Mám více než 10 let zkušeností v tomto oboru, kterému se věnuji naplno. Jsem především Lash Artist a soustředí se především na dokonolast při prodžování a Lash Liftingu, stylingu obočí a depilace.

 

Komunikace: anglicky, španělsky,italsky, slovensky

Služby, které nabízím