O nás

 

Rádi bychom Vám nabídli nejen odborné služby, ale také možnost relaxace, uvolnění, osobní péče a individuální přístup k Vašim potřebám.

Klademe důraz na precizní postupy prováděné vysoce kvalitními a certifikovanými produkty.
Orientujeme se především na metody k pokožce šetrné, respektující její přirozenost a fyziologické mechanizmy a navíc naše služby poskytujeme ve větší míře v šetrné, přírodní a BIO kvalitě.

Šárka

Dobrý den, jmenuji se Šárka Kúdelová a v roce 2017 jsem se rozhodla splnit si svůj sen a dát vzniknout salonu trochu jiného vzhledu a prostředí, než které bývá v Praze zvykem.  Už dlouho jsem měla v myšlenkách prostory, které budou splňovat nejen vysoký standart, ale také zapůsobí příjemným až domácím dojmem a kde se budete cítit jako v bavlnce. S pomocí rodiny a přátel jsme zrekonstruovali salonek na Andělu v čistém stylu glamour a provance, který zbožňuji a který, je mi velice blízký.

Mým cílem je Vám poskytnout kvalitu, ruku v ruce s precizním provedením, milým a osobním přístupem beauty stylistek v krásných beauty provance prostorech.  Neustále nás vedu k inovativním technikám, podporuji ve zdokonalení a hledám to pravé, co bude činit klientky ještě krásnější a spokojenější a usnadní tak Vaši každodenní péči.

Budeme se na Vás těšit.

Komunikace: česky, anglicky

Služby, které nabízím

2.místo Mistrovství ČR Architektura obočí Interbeauty Prague 2018

Katka

Dobrý den, jmenuji se Katka a ráda Vám pomohu, abyste neztrácela svůj drahocenný čas před zrcadlem. Pečuji nejen o Vaše krásné řasy, upravené obočí, ale i pokožku. A to vše v našem příjemném prostředí salonku, kam si můžete přijít zrelaxovat.

Komunikace: česky, anglicky

Služby, které nabízím

Jana

Dobrý den, jmenuji se Jana, krása a péče je to co dělám nejraději, velmi mě to baví a naplňuje. U nás v salonku jsem tu pro Vás zejména jako Lash a Brow Artist, což je mým největším koníčkem. 

Komunikace: česky, anglicky

Služby, které nabízím

Kristýna

Jmenuji se Kristýna a jsem manikérka, pedikérka v jedné osobě.  Už od dětství jsem chtěla lakovat nehty, tato práce pečovat o vaše ruce a nohy mě nemírně naplňuje. Baví mě práce, která je za mnou hned vidět.

Služby, které nabízím