Kosmetika

AdobeStock_1591054312
Larens je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Představujeme regeneraci, výživu a péči v jednom.

 

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.

Představují také zhmotnění více jak deseti let výzkumu prof. Frydrychowského, společně s dalšími vědci, dermatology a kosmetology.

Klíčová složka v podobě  – zdroj přírodních peptidů nazývána též „budoucností kosmetologie” představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled.

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Revoluce bez skalpelu

Filozofie Anti-aging Masters vyrostla na kultu zdraví, krásy a vysoké kvality života vyplněného vášní. Soustřeďuje se na zvrácení chodu biologických hodin, je zhmotněná v kosmeceutikách Larens a výživových doplňcích Nutrivi, které jsou vyvrcholením desetiletí naší práce a pozitivním gestem směrem k Vám.

Ve skutečnosti do všeho, co opustí zdi WellU, vkládáme maximální péči, přesnost, preciznost – nakonec víme lépe než kdokoliv jiný, že účinnost a rychlé hmatatelné důkazy jsou synonymem důvěryhodnosti a důvěry. Avšak účinnost a efektivita by nestály za mnoho bez bezpečnosti, proto jsme si za partnera vybrali přírodu, se kterou jsme se spojili s cílem odvrátit její zákony.

K tomuto všemu ještě přidáváme efekt synergie, který zároveň splňuje potřeby celého těla i pokožky.

Přece vzhled je odrazem potřeb Vašeho nitra. Stárnete zevnitř i zvenku. I proto Vám s neskrývanou pýchou předáváme nástroje na zkrocení procesu stárnutí. Všichni ti, kteří na piedestal kladou zdraví, krásu a vysokou kvalitu života zde najdou komplexní podporu. Máme odpovědi na otázky týkající se silného organismu, časem nedotčený vzhled a vymodelovanou postavu.

Tímto Vás zveme do světa revoluce bez skalpelu …

Geny tvoří pouze 30% z Vás, zbytek máte ve svých rukou. Účastnice metamorfóz již učinily první kroky směrem k lepší kvalitě života. Od cíle Vás dělí pouhých 6 týdnů, což potvrzují hrdinky našeho programu. Zveme Vás k seznámení s jejich zkušenostmi.

Biopeptide Complex

Wellu představuje BIOPEPTIDE COMPLEX formuli budoucnosti, nejúčinnějšího spojence v zpomalování procesu stárnutí.

 Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.

Je to výsledek více než desetileté spolupráce s prof. Andrzejem Frydrychowským, a také zdroj pýchy, protože jako jediní na světě vlastníme patent k získávání biologicky aktivního kolagenu a rybích peptidů.
Pro nás všechny blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX znamenají:
 • nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších,
 • zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí,
 • hloubkovou regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná ,
 • zpomalují sekreci interleukinů, enzymů, které způsobují zdlouhavé akutní zánět.

Peptidy a 3 „pracovní skupiny”

Signální peptidy – signální peptidy, které vysílají signál o poškození a úbytku kolagenu, čímž stimulují aktivitu fibroblastů k tvorbě pojivové tkáně kůže – kolagenu a elastinu. Kolagen představuje 30% z celkové hmotnosti bílkovin v lidském organismu. Znamená to, že osoba vážící 75 kg má 15 kg bílkovin, z čehož až 7,5 kg tvoří právě kolagen, látka, která je odpovědná za vzhled nedotčený časem a která se podílí na životních funkcích všech orgánů a tkání. Chrání imunitní systém, zabraňuje pronikání a šíření bakterií. Po 21. roce života postupně ztrácí schopnost obnovy, proto je třeba neustále doplňovat jeho nedostatek.
 
Uvolňující peptidy – uvolňují svaly zodpovědné za vznik mimických vrásek (botoxové efekty).
 
Transportní peptidy – přenášejí aktivní látky do hlubokých vrstev kůže, díky čemuž se jejich obnova a regenerace odehrává v samotném zdroji obtíží.

Kosmetické úkony

 • Diagnostiku pleti – stanovení typu a a stavu pleti
 • Čištění pleti – v závislosti na typu pleti pomocí ultrazvukové špachtle a dočišťujeme ručně
 • Masky – nanášení odpovídajícího druhu masky dle typu pleti
 • Alginátové masky – speciální typ masek míchaných přímo před aplikací
 • Kosmetické masáže – celková (dekolt, krk, obličej), mikromasáž očí, masáž rukou a nohou
 • Úprava a formování obočí
 • Barvení řas
 • Konzultační činnost v oblasti péče o pleť
 • Prodej kosmetiky Larens  na  Eshopu či částečně i přímo v salonu pro domácí péči

LED Light Fotonová Dynamická Terapie

Využijte naprostou novinku u nás!

Omega LED light PDT fotonovou dynamickou terapii. Jde o nejnovější verzi kosmetického osvitového tunelu OMEGA se sedmi barvami světla neboli led skin phototherapy instrument – fotonová dynamická terapie.

Hlavním benefitem světelné terapie je široké spektrum využití pro krásu i zdraví. Využívá se po nanesení krémové masky na obličej či dekolt pro intenzivnější působení (jednotlivé působení světel uvádíme níže).

Účinnost LED terapie byla prokázána klinickými testy.

LED světelná terapie se využívá nejen v kosmetice, ale dokonce i v dermatologii a chirurgii jako podpora hojení tkání.

LED světelné přístroje využívají speciální, čipové technologie, čistota LED paprsků je více než 99 % u červeného, modrého i zeleného světla. Nový Omega světelný tunel je rozšířený o další účinnou kombinaci světel a v tuto chvíli je jediným světelným tunelem na trhu, který disponuje sedmi účinnými LED barvami.

Co Led Light Therapy nabízí….

 • zvýšení účinků klasického kosmetického ošetření
 • rychlejší regenerace po mezoterapii nebo zklidnění po chemickém peelingu
 • výborná kombinace s BB Glow
 • hojí jizvy a zklidňuje pleť
 • zvyšuje elasticitu kůže

Kontraindikace:

 • těhotenství
 • epilepsie
 • paniky nebo strach ze stísněných prostor

Použití:
Doporučujeme 20min LED světelné terapie jednou až dvakrát do měsíce při kosmetickém ošetření.
Doporučujeme 2× týdně při léčbě akutního akné a redukci jizviček po zánětech.

VÝZNAM JEDNOTLIVÝCH SVĚTEL 

Červené světlo – 630 nm, podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.
Žluté světlo – 590 nm, zlepšuje buněčný metabolismus, zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti, zpomaluje stárnutí kůže. Podporuje absorbci kosmetických přípravků.
Zelené světlo – 520 nm, účinně redukuje produkci melaninu, eliminuje epidermální pigmentové skvrny, upravuje funkci kožních a mazových žláz. Vhodný pro všechny typy pleti.
Modré světlo – 470 nm, eliminuje škodlivé bakterie, antibakteriální a protizánětlivý účinek, akné a prevence proti vzniku akné. Zklidňuje pleť.

KOMBINACE SVĚTEL
Fialové světlo – 690 nm, kombinuje v sobě účinky červeného a modrého světla, obzvláště vhodné pro léčbu akné a jizev po akné.
Světle modrá – 490 nm, zvyšuje buněčnou energii, účinně zrychluje metabolismus
Laser light – 510 nm, proniká hluboko do vrstev kůže, zvyšuje aktivitu metabolismu tkáně, rozkládá skvrny a zlepšuje jemné vrásky a ochablo

Druhy kosmetiky

Kolagen Peptid Classic Care

Cena: 1.200 Kč /90 min

Ošetření:  Toto ošetření je zaměřené na péči o normální a suchou plet, či mírně mastnou. Čistění provádíme pomocí ultrazvukové špachtle a manuálně a to 15-20 min, na závěr aplikujeme krémovou masku – čistící či kolagenovou.

Postup:

 1. Protažení a uvolnění
 2. Odlíčení a očištění pleti pomocí kompresí (nahřívané ručníky)
 3. Aha peeling (v průběhu působení peelingu 10 minut masírujeme dekolt, záda a šíji)
 4. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, manuální dočištění
 5. Dýchací rituál a masáž dekoltu a obličeje 10 minut
 6. Aplikace krémové masky – čistící či kolagenové masky dle potřeb pleti (v průběhu působení 10 minut masírujeme ruce)
 7. Očištění pleti pomocí kompresí, krému a lehké nalíčení Bio produkty
 8. Konzultace, popř. prodej kosmetiky a doporučení domácí péče

Kolagen Peptid Exclusive Beauty

Cena: 1.490,- Kč/105 min
 

Ošetření:  Toto ošetření je zaměřené na čistění, regeneraci či hydrataci pleti, dle aktuální potřeby Vaší pleti Vám nastavíme péči vhodnou přímo pro Vás a to včetně úpravy obočí a relaxační masáže obličeje, na závěr aplikujeme alginátovou masku – hydratační černý rybíz, zklidňující z červených bobulí anebo liftingové zlaté masky či z šampaňského.

 

Postup:

 1. Protažení a uvolnění
 2. Odlíčení a očištění pleti pomocí kompresí (nahřívané ručníky)
 3. Aha peeling (v průběhu působení peelingu 10 minut masírujeme dekolt, záda a šíji)
 4. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, manuální dočištění
 5. Úprava obočí
 6. Dýchací rituál a masáž dekoltu a obličeje 12 minut
 7. Aplikace alginátové masky – hydratační černý rybíz, zklidňující z červených bobulí anebo liftingové zlaté masky či z šampaňského (v průběhu působení 10 minut masírujeme ruce)
 8. Očištění pleti pomocí kompresí, nanesení séra, krému a lehké nalíčení Bio produkty
 9. Konzultace, popř. prodej kosmetiky a doporučení domácí péče 

Kolagen Peptid Acne Care + Ozonizér

Cena: 1.550 Kč /105 min

Ošetření:  Toto ošetření je zaměřené na hloubkové čištění problematické pleti. Čistění provádíme pomocí ultrazvukové špachtle a manuálně, na závěr aplikujeme ošetření ozonizérem, sérum anti acne a alginátovou aqua peel masku z mořských řas, pro hloubkové čištění pleti.

Co je to ozonizér – Ozonizér patří ke skupině léčebných přístrojů, které vycházejí ze starších léčebných metod. Princip využití tohoto přístroje je založen na vysokonapěťovém vysokofrekvenčním výboji.

Ošetření se provádí pomocí skleněného aplikátoru plněného argonem , který má stejně jako ostatní vzácné plyny malý elektrický odpor a vede velmi dobře elektrický proud. Díky této vlastnosti v uzavřených trubicích , kterými prochází elektrický proud, vznikají elektrické výboje.

Působením vysokofrekvenčního výboje dochází v místě užití k přeměně kyslíku obsaženého v kůži na ozón. Ozón má zklidňující a desinfekční vlastnosti. Zanícené ranky se velice dobře zatahují a hojí. Vřídky u akné rychle zasychají.

Postup:

 1. Protažení a uvolnění
 2. Odlíčení a očištění pleti pomocí kompresí (nahřívané ručníky)
 3. Aha peeling (v průběhu působení peelingu 10 minut masírujeme dekolt, záda a šíji)
 4. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, manuální dočištění
 5. Úprava obočí
 6. Dýchací rituál a masáž dekoltu a obličeje 12 minut
 7. Aplikace ozonizéru a ampulky anti acne a alginátové masky – intenzivní čistící masky z mořských řas (v průběhu působení 10 minut masírujeme ruce)
 8. Očištění pleti pomocí kompresí, nanesení séra, krému a lehké nalíčení Bio produkty.
 9. Konzultace, popř. prodej kosmetiky a doporučení domácí péče

Kolagen Peptid Active Care + Led Therapy

Cena : 1.650,- Kč/105 min

Ošeření: Toto ošetření je zaměřené na čištění pleti a hydrataci, sestavujeme ho na míru dle potřeb pleti. Čistění provádíme pomocí ultrazvukové špachtle, na závěr aplikujeme masku a LED fotonovou světelnou terapii, pro větší účinek.

Postup:

 1. Protažení a uvolnění
 2. Odlíčení a očištění pleti pomocí kompresí (nahřívané ručníky)
 3. Aha peeling (v průběhu působení peelingu masírujeme dekolt, záda a šíji)
 4. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, manuální dočištění
 5. Dýchací rituál, obličejová masáž
 6. Aplikace krémové masky dle typu pleti (v průběhu působení masírujeme ruce)
 7. LED Therapy 20 min – LED light fotonová dynamická terapie 7 barev světla (hojí, regeneruje, lečí akné, zrychluje metabolismus, působí antibakteriálně, vyhlazuje jemné vrásky, účinně redukuje produkci melaninu, eliminuje epidermální pigmentové skvrny)
 8. Očištění pleti pomocí kompresí, krému a lehké nalíčení Bio produkty
 9. Konzultace, popř. prodej kosmetiky a doporučení domácí péče

Kolagen Peptid Renew Care + Led Therapy

Cena:  1.750,- Kč/105 min

Ošetření: Toto je revoluční ošetření zaměřené na vysoce koncentrované aktivní látky pro všechny typy pleti – komplex bioaktivních růstových faktorů z rostlinné placenty BIO-Placenta, regeneračními peptidy rybího kolagenu Biopeptide Complex a liftingovými oligosacharidy Phytodermina Lifting®. Hloubkově hydratuje, zpevňuje a stimuluje obnovu buněk.na závěr aplikujeme MODROU Renew Pro Tisue masku a LED fotonovou světelnou terapii, pro intenzivní účinek.

Postup: Ošetření je stejné jako Exclusive jen pod masku dáme lifting ampulku a používáme MODROU BIO Renew Tissue masku na závěr dáváme na 20 min LED Terapii – ČERVENÉ LED světlo – podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.

TATO MASKA JE I NA PRODEJ PRO KLIENTKY NA DOMÁCÍ OŠETŘENÍ  –  CENA 470 Kc za kus /užívá se jednou týdně

Klíčové aktivní složky:

 • BIO-Placenta
 • Biopeptide Complex
 • Phytodermina Lifting®
 • hladina uvolňování vyšší než 70 %, je z rostlinného nano-hedvábí

Účinky:

 • obnova buněk 
 • lifting
 • hydratace
 • regenerace
 • vhodné pro všechny typy pleti

Postup:

 1. Protažení a uvolnění
 2. Odlíčení a očištění pleti pomocí kompresí (nahřívané ručníky)
 3. Aha peeling (v průběhu působení peelingu 10 minut masírujeme dekolt, záda a šíji)
 4. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, manuální dočištění
 5. Úprava obočí
 6. Dýchací rituál a masáž dekoltu a obličeje 12 minut
 7. Aplikace séra anti aging a zlaté BIO Renew Pro Tissue masku plus 20 min LED fotonové světelné terapie pro intenzivní účinek.
 8. Očištění pleti pomocí kompresí, nanesení séra, krému a lehké nalíčení Bio produkty
 9. Konzultace, popř. prodej kosmetiky a doporučení domácí péče 

Kolagen Peptid Extra Lifting + LED Therapy

Cena: 1.890,- Kč /120 min

Ošetření:  Toto je revoluční ošetření zaměřené na vysoce koncentrované aktivní látky pro zralou pleť:  vysoce koncentrované aktivní látky: komplex bioaktivních růstových faktorů z rostlinné placenty BIO-Placenta, regenerační peptidy rybího kolagenu v Biopeptide Complex a oligosacharidy s liftingovým účinkem v podobě Phytodermina Lifting®. Na závěr aplikujeme ZLATOU BIO Renew Pro Tissue masku a LED fotonovou světelnou terapii, pro intenzivní účinek.

Klíčové aktivní složky:

 • BIO-Placenta
 • Biopeptide Complex
 • Phytodermina Lifting®
 • hladina uvolňování více než 80%, je z rostlinných organických vláken

 Účinky:

 • obnova buněk 
 • lifting
 • hydratace
 • regenerace
 • vhodné pro zralou pleť

 Postup:

 1. Protažení a uvolnění
 2. Odlíčení a očištění pleti pomocí kompresí (nahřívané ručníky)
 3. Aha peeling (v průběhu působení peelingu 10 minut masírujeme dekolt, záda a šíji)
 4. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, manuální dočištění
 5. Úprava obočí
 6. Dýchací rituál a masáž dekoltu a obličeje 12 minut
 7. Aplikace séra anti aging a zlaté BIO Renew Pro Tissue masku plus LED fotonové světelné terapie pro intenzivní účinek.
 8. Očištění pleti pomocí kompresí, nanesení séra, krému a lehké nalíčení Bio produkty
 9. Konzultace, popř. prodej kosmetiky a doporučení domácí péče

Kolagen Peptid Man Care

Cena : 1100 Kč/75 min

Ošeření : Toto ošetření je speciálně upravené pro pány, prosím nezapomeňte se 24 hod předem oholit, pánové.

Postup:

 1. Protažení a uvolnění
 2. Odlíčení a očištění pleti pomocí kompresí (nahřívané ručníky)
 3. Aha peeling (v průběhu působení peelingu 10 minut masírujeme dekolt, záda a šíji)
 4. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, manuální dočištění
 5. Masáž dekolt, obličej a oční okolí 10 min.
 6. Nanesení čistící či hydratační masky, v průběhu působení 10 minut masírujeme ruce
 7. Očištění pleti pomocí kompresí, nanesení séra, krému a lehké nalíčení Bio produkty
 8. Konzultace, popř. prodej kosmetiky a doporučení domácí péče

Led Therapy Dekolt

Cena : 300,- Kč/20 min

Ošeření : Toto ošetření lze zvolit navíc ke službám: Kolagen Peptid Exclusive či Luxury Lifting anebo Man. Jedná se o světelnou terapii zaměřenou na intenzivní péči o dekolt, převážně ČERVENÝM LED SVĚTLEM. FOTONOVÁ DINAMICKÁ TERAPIE – podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.  Případně přizpůsobení světelného ošetření na přání pro ještě větší účinek dle typu a potřeb pleti.

Galerie

Ceník

Název procedury

Cena / čas

 • Kolagen Peptid Classic Care 1.350,-/90 min

  Kolagenovo-peptidové ošetření na míru pro každou pleť. Čištění probíhá zapomocí ultrazvukové špachtle a manuálně, masáž a krémová maska pleti-čistíčí či kolagenová dle potřeb

 • Kolagen Peptid Exclusive Beauty 1.590-/105 min

  Kolagenovo-peptidové ošetření na míru pro každou pleť. Čištění probíhá s pomocí ultrazvukové špachtle a manuálně, úprava. obočí, masáž a alginátová maska-hydratační, zklidňující, zlaté a ze šampaňského dle typu pleti

 • Kolagen Peptid Acne Care + Ozonizér 1.690,-/105 min

  Toto ošetření je zaměřené na hloubkové čištění problematické pleti. Čistění provádíme pomocí ultrazvukové špachtle a manuálně, na závěr aplikujeme ošetření ozonizérem, sérum anti acne a alginátovou aqua peel masku z mořských řas, pro hloubkové čištění pleti.

 • Kolagen Peptid Active Care + Led Therapy 1.800,-/105 min

  Kolagenovo-peptidové ošetření zaměřené na hloubkové čistění a hydrataci za pomocí ultrazvukové špachtle, manuálně, úpr. obočí, masáž a intenzivní hydratační, liftingová či čistící maska a 20 min. LED tunel

 • Kolagen Peptid Renew Care + LED Therapy 1.950,-/105 min

  Kolagenovo-peptidové revoluční ošetření pro všechny typy pleti, vysoce koncentrované aktivní látky: BIO-Placenta, Bio peptide Complex, Phytodermina Lifting®, hladina uvolň. vyšší než 70%, je z rostl. nano-hedvábí.

 • Kolagen Peptid Extra Lifting + LED Therapy 2.100,-/105 min

  Kolagenovo-peptidové revoluční ošetření pro zralou plet, vysoce koncentrované aktivní látky: BIO-Placenta, Bio peptide Complex, Phytodermina Lifting®, hladina uvolňování více než 80%, je z rostlinných organických vláken.

 • Kolagen Peptid Man Care 1.250,-/75 min

  Kolagenovo-peptidové čistící a regenerační ošetření navržené speciálně pro pány, prosíme holit se 24 h předem.

 • BB Glow Treatment - BB Glow + Booster Ampule + LED Therapy 2.350,-/90 min

  BB Glow nebo-li KOŽNÍ ZÁŘE. ozdravení, projasnění, sjednocení, antipigmentace a vyhlazení pleti - NOVÝ postup BB Glow + intenzivní booster ampule - hydra, lift, whitening + 20 min. LED tunelem.

 • Purles Active Mezoterapy + LED Therapy 2.100,-/90 min

  Mezoterapie je aplikace kyseliny hyaluronové, vitamínů a dalších výživných látek zapomocí mikrojehliček mezopera do spodních vrstev kůže. Pleť vyživí, vyhladí vrásky, hloubkově hydratuje a nastartuje tvorbu kolagenu

 • Chemický Peeling + LED Therapy 1.950,-/90 min

  Obnova, regenerace a sjednocení pleti a jejího barevného tónu, oživuje mdlou pleť, redukuje nedokonalosti

 • Rose Lips 1.250,-/30 min

  Mezoterapie rtů a anti-aging, omlazení rtů, hydratace, biostimulace, dodává přírodní barevný tón

!!POZOR ZMĚNA ADRESY!!

Od 1.6. máme novou adresu a to Kotevní 1, Praha 5 Smíchov. Je to nedaleko původní adresy.

Dostanete se k nám metrem na Smíchovské nádraží, nebo zast. Plzeňka (tram 4, 5, 12, 20, 21). Parkování je možné u nás v ulici s aplikací ,zaparkuju’ (20 Kč na hodinu, víkendy zdarma) či na ul. Strakonická na placeném parkovišti. 

Moc se na Vás těšíme 

Team Beauty&Lash Studia