Kosmetika

AdobeStock_1591054312
Larens je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Představujeme regeneraci, výživu a péči v jednom.

 

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.

Představují také zhmotnění více jak deseti let výzkumu prof. Frydrychowského, společně s dalšími vědci, dermatology a kosmetology.

Klíčová složka v podobě  – zdroj přírodních peptidů nazývána též „budoucností kosmetologie” představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled.

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Revoluce bez skalpelu

Filozofie Anti-aging Masters vyrostla na kultu zdraví, krásy a vysoké kvality života vyplněného vášní. Soustřeďuje se na zvrácení chodu biologických hodin, je zhmotněná v kosmeceutikách Larens a výživových doplňcích Nutrivi, které jsou vyvrcholením desetiletí naší práce a pozitivním gestem směrem k Vám.

Ve skutečnosti do všeho, co opustí zdi WellU, vkládáme maximální péči, přesnost, preciznost – nakonec víme lépe než kdokoliv jiný, že účinnost a rychlé hmatatelné důkazy jsou synonymem důvěryhodnosti a důvěry. Avšak účinnost a efektivita by nestály za mnoho bez bezpečnosti, proto jsme si za partnera vybrali přírodu, se kterou jsme se spojili s cílem odvrátit její zákony.

K tomuto všemu ještě přidáváme efekt synergie, který zároveň splňuje potřeby celého těla i pokožky.

Přece vzhled je odrazem potřeb Vašeho nitra. Stárnete zevnitř i zvenku. I proto Vám s neskrývanou pýchou předáváme nástroje na zkrocení procesu stárnutí. Všichni ti, kteří na piedestal kladou zdraví, krásu a vysokou kvalitu života zde najdou komplexní podporu. Máme odpovědi na otázky týkající se silného organismu, časem nedotčený vzhled a vymodelovanou postavu.

Tímto Vás zveme do světa revoluce bez skalpelu …

Geny tvoří pouze 30% z Vás, zbytek máte ve svých rukou. Účastnice metamorfóz již učinily první kroky směrem k lepší kvalitě života. Od cíle Vás dělí pouhých 6 týdnů, což potvrzují hrdinky našeho programu. Zveme Vás k seznámení s jejich zkušenostmi.

Biopeptide Complex

Wellu představuje BIOPEPTIDE COMPLEX formuli budoucnosti, nejúčinnějšího spojence v zpomalování procesu stárnutí.

 Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.

Je to výsledek více než desetileté spolupráce s prof. Andrzejem Frydrychowským, a také zdroj pýchy, protože jako jediní na světě vlastníme patent k získávání biologicky aktivního kolagenu a rybích peptidů.
Pro nás všechny blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX znamenají:
 • nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších,
 • zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí,
 • hloubkovou regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná ,
 • zpomalují sekreci interleukinů, enzymů, které způsobují zdlouhavé akutní zánět.

Peptidy a 3 „pracovní skupiny”

Signální peptidy – signální peptidy, které vysílají signál o poškození a úbytku kolagenu, čímž stimulují aktivitu fibroblastů k tvorbě pojivové tkáně kůže – kolagenu a elastinu. Kolagen představuje 30% z celkové hmotnosti bílkovin v lidském organismu. Znamená to, že osoba vážící 75 kg má 15 kg bílkovin, z čehož až 7,5 kg tvoří právě kolagen, látka, která je odpovědná za vzhled nedotčený časem a která se podílí na životních funkcích všech orgánů a tkání. Chrání imunitní systém, zabraňuje pronikání a šíření bakterií. Po 21. roce života postupně ztrácí schopnost obnovy, proto je třeba neustále doplňovat jeho nedostatek.
 
Uvolňující peptidy – uvolňují svaly zodpovědné za vznik mimických vrásek (botoxové efekty).
 
Transportní peptidy – přenášejí aktivní látky do hlubokých vrstev kůže, díky čemuž se jejich obnova a regenerace odehrává v samotném zdroji obtíží.

Kosmetické úkony

 • Diagnostiku pleti – stanovení typu a a stavu pleti
 • Čištění pleti – v závislosti na typu pleti pomocí ultrazvukové špachtle a dočišťujeme ručně
 • Masky – nanášení odpovídajícího druhu masky dle typu pleti
 • Alginátové masky – speciální typ masek míchaných přímo před aplikací
 • Kosmetické masáže – celková (dekolt, krk, obličej), mikromasáž očí, masáž rukou a nohou
 • Úprava a formování obočí
 • Barvení řas
 • Konzultační činnost v oblasti péče o pleť
 • Prodej kosmetiky Larens  na  Eshopu či částečně i přímo v salonu pro domácí péči

LED Light Fotonová Dynamická Terapie

Využijte naprostou novinku u nás!

Omega LED light PDT fotonovou dynamickou terapii. Jde o nejnovější verzi kosmetického osvitového tunelu OMEGA se sedmi barvami světla neboli led skin phototherapy instrument – fotonová dynamická terapie.

Hlavním benefitem světelné terapie je široké spektrum využití pro krásu i zdraví. Využívá se po nanesení krémové masky na obličej či dekolt pro intenzivnější působení (jednotlivé působení světel uvádíme níže).

Účinnost LED terapie byla prokázána klinickými testy.

LED světelná terapie se využívá nejen v kosmetice, ale dokonce i v dermatologii a chirurgii jako podpora hojení tkání.

LED světelné přístroje využívají speciální, čipové technologie, čistota LED paprsků je více než 99 % u červeného, modrého i zeleného světla. Nový Omega světelný tunel je rozšířený o další účinnou kombinaci světel a v tuto chvíli je jediným světelným tunelem na trhu, který disponuje sedmi účinnými LED barvami.

Co Led Light Therapy nabízí….

 • zvýšení účinků klasického kosmetického ošetření
 • rychlejší regenerace po mezoterapii nebo zklidnění po chemickém peelingu
 • výborná kombinace s BB Glow
 • hojí jizvy a zklidňuje pleť
 • zvyšuje elasticitu kůže

Kontraindikace:

 • těhotenství
 • epilepsie
 • paniky nebo strach ze stísněných prostor

Použití:
Doporučujeme 20min LED světelné terapie jednou až dvakrát do měsíce při kosmetickém ošetření.
Doporučujeme 2× týdně při léčbě akutního akné a redukci jizviček po zánětech.

VÝZNAM JEDNOTLIVÝCH SVĚTEL 

Červené světlo – 630 nm, podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.
Žluté světlo – 590 nm, zlepšuje buněčný metabolismus, zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti, zpomaluje stárnutí kůže. Podporuje absorbci kosmetických přípravků.
Zelené světlo – 520 nm, účinně redukuje produkci melaninu, eliminuje epidermální pigmentové skvrny, upravuje funkci kožních a mazových žláz. Vhodný pro všechny typy pleti.
Modré světlo – 470 nm, eliminuje škodlivé bakterie, antibakteriální a protizánětlivý účinek, akné a prevence proti vzniku akné. Zklidňuje pleť.

KOMBINACE SVĚTEL
Fialové světlo – 690 nm, kombinuje v sobě účinky červeného a modrého světla, obzvláště vhodné pro léčbu akné a jizev po akné.
Světle modrá – 490 nm, zvyšuje buněčnou energii, účinně zrychluje metabolismus
Laser light – 510 nm, proniká hluboko do vrstev kůže, zvyšuje aktivitu metabolismu tkáně, rozkládá skvrny a zlepšuje jemné vrásky a ochablo

Druhy kosmetiky

Kolagen Peptid Active Care + Led Therapy

Cena : 1.490,- Kč/90 min

Ošeření: Toto ošetření je zaměřené na čištění pleti a hydrataci, sestavujeme ho na míru dle potřeb pleti. Čistění provádíme pomocí ultrazvukové špachtle, na závěr aplikujeme masku a LED fotonovou světelnou terapii, pro větší účinek.

Postup:

 1. Protažení a uvolnění
 2. Odlíčení a očištění pleti pomocí kompresí (nahřívané ručníky)
 3. Aha peeling (v průběhu působení peelingu masírujeme dekolt, záda a šíji)
 4. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, manuální dočištění
 5. Dýchací rituál, obličejová masáž
 6. Aplikace krémové masky dle typu pleti (v průběhu působení masírujeme ruce)
 7. LED Therapy 20 min – LED light fotonová dynamická terapie 7 barev světla (hojí, regeneruje, lečí akné, zrychluje metabolismus, působí antibakteriálně, vyhlazuje jemné vrásky, účinně redukuje produkci melaninu, eliminuje epidermální pigmentové skvrny)
 8. Očištění pleti pomocí kompresí, krému a lehké nalíčení Bio produkty
 9. Konzultace, popř. prodej kosmetiky a doporučení domácí péče

Kolagen Peptid Exclusive Beauty

Cena: 1.350,- Kč/90 min

Ošetření:  Toto ošetření je zaměřené na čistění, regeneraci či hydrataci pleti, dle aktuální potřeby Vaší pleti Vám nastavíme péči vhodnou přímo pro Vás a to včetně úpravy obočí a relaxační masáže obličeje.

Postup:

 1. Protažení a uvolnění
 2. Odlíčení a očištění pleti pomocí kompresí (nahřívané ručníky)
 3. Aha peeling ( v průběhu působení peelingu 10 minut masírujeme dekolt, záda a šíji)
 4. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, manuální dočištění
 5. Úprava obočí
 6. Dýchací rituál a masáž dekoltu a obličeje 12 minut
 7. Aplikace alginátové masky – intenzivní čistící masky z mořských řas, hydratační černý rybíz a z červených bobulí (v průběhu působení 10 minut masírujeme ruce)
 8. Očištění pleti pomocí kompresí, nanesení séra, krému a lehké nalíčení Bio produkty
 9. Konzultace, popř. prodej kosmetiky a doporučení domácí péče 

Kolagen Peptid Luxury Lifting

Cena:  1.500 Kč/90 min

Ošetření: Luxusní ošetření zaměřené na hloubkový lifting pleti pomocí alginátové zlaté liftingové masky z prášku z perel a stříbrné masky s obsahem šampaňského.

Postup:

 1. Protažení a uvolnění
 2. Odlíčení a očištění pleti pomocí kompresí (nahřívané ručníky)
 3. Aha peeling, v průběhu působení peelingu 10 minut masírujeme záda a šíji
 4. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, manuální dočištění
 5. Úprava obočí
 6. Dýchací rituál a masáž dekoltu a obličeje 12 minut
 7. Nanesení alginátové liftingové masky, v průběhu působení 10 minut masírujeme ruce
 8. Očištění pleti pomocí kompresí, nanesení séra, krému a lehké nalíčení Bio produkty
 9. Konzultace, popř. prodej kosmetiky a doporučení domácí péče

Kolagen Peptid Man Care

Cena : 1100 Kč/90 min

Ošeření : Toto ošetření je speciálně upravené pro pány, prosím nezapomeňte se 24 hod předem oholit, pánové.

Postup:

 1. Protažení a uvolnění
 2. Odlíčení a očištění pleti pomocí kompresí (nahřívané ručníky)
 3. Aha peeling (v průběhu působení peelingu 10 minut masírujeme dekolt, záda a šíji)
 4. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, manuální dočištění
 5. Masáž dekolt, obličej a oční okolí 10 min.
 6. Nanesení čistící či hydratační masky, v průběhu působení 10 minut masírujeme ruce
 7. Očištění pleti pomocí kompresí, nanesení séra, krému a lehké nalíčení Bio produkty
 8. Konzultace, popř. prodej kosmetiky a doporučení domácí péče

Led Therapy Dekolt

Cena : 250,- Kč/15 min

Ošeření : Toto ošetření lze zvolit navíc ke službám: Kolagen Peptid Exclusive či Luxury Lifting anebo Man. Jedná se o světelnou terapii zaměřenou na intenzivní péči o dekolt, převážně ČERVENÝM LED SVĚTLEM. FOTONOVÁ DINAMICKÁ TERAPIE – podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.  Případně přizpůsobení světelného ošetření na přání pro ještě větší účinek dle typu a potřeb pleti.

Galerie

Ceník

Název procedůry Cena Čas

KOLAGE PEPTID ACTIVE CARE + LED THERAPY
Kolagenovo-peptidové ošetření zaměřené na hloubkové čistění pomocí ultrazvukové špachtle spolu s intenzivní hydratační a čistící černou či kávovou maskou.

950 Kč
1 h

KOLAGEN PEPTID EXCLUSIVE BEAUTY
Kolagenovo-peptidové kosmetické ošetření na míru pro každou pleť. Čištění probíhá zapomocí ultrazvukové špachtle a na závěr ošetření se aplikuje alginátová maska - čistící z mořských řas, hydratační z červených bobulí či zklidňující černý rybíz.

1 350 Kč
1,5 h

KOLAGEN PEPTID LUXURY LIFTING
Luxusní omlazující kolagenovo-peptidové ošetření zaměřené na lifting obličeje. Čištění probíhá zapomocí ultrazvukové špachtle a na závěr ošetření se aplikuje alginátová vypínací zlatá maska s pudrem z perel.

1 500 Kč
1,5 h

KOLAGEN PEPTID MAN CARE
Kolagenovo-peptidové čistící a regenerační ošetření navržené speciálně pro pány. Čištění probíhá zapomocí ultrazvukové špachtle a poté se aplikují vhodné masky. Prosíme pány holit se 24 hodin předem.

930 Kč
1 h

LED THERAPY DEKOLT
Toto ošetření je speciálně upravené pro pány, prosím nezapomeňte se 24 hod předem oholit, pánové.

1100 Kč
1,5 h