Permanentní make-up Lips

PicsArt_02-22-12.47.17

Rty jsou velmi důležité pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem lze upravit jejich tvar a barvu. Lze též vyrovnat drobné asymetrie, nerovnosti a rty celkově zvýraznit a opticky zvětšit. 

Krásné a smyslné rty už nejsou jen snem, ale mohou být skutečností. 

Techniky

3D Lips

Aquarelle Lips

3D Lips

Jemná kontura a stínování rtů do ztracena, které vytváří optické zvětšení rtů a 3D efekt. Lze upravit velikost a tvar rtů.

Informace o permanentním make-upu rtů

Barvy

Pigmenty, se kterými pracujeme mají všechny požadované certifikáty jakosti EU a jsou přírodní. Nabízíme několik druhů barev, které lze míchat, doporučujeme donést si svou vlastní rtěnku či tužku, podle které můžeme vybrat výslednou barvu.

Bolestivost

Kombinujeme dvě anestetika a zaručujeme maximální bezbolestivost zákroku, nicméně tkáň rtů je nejcitlivější oblast mikropigmentace obličeje.

Doba aplikace

Doba aplikace v saloně je u permanentu 2 hodiny a u následné korekce cca 1 hodina.

Hojení

U tohoto permanentního make-upu jsou občas menší otoky, doporučujeme chladit, za sucha! Dostanete od nás také mastičku pro domácí péči.

Korekce

Korekce je možná po 4–12 ti týdnech, kdy se kůže odhojí. Až tehdy uvidíme finální vzhled barvy a můžeme provést případnou korekci. Korekce je ZDARMA!

Jak dlouho permanent vydrží

Permanentní make-up rtů vydrží přibližně 3–5 let. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace a stavu Vaší kůže.

Aquarelle Lips

Stínování rtů s velmi jemnou konturou, provádí se zvýraznění a probarvení rtů, které vypadá přirozeněji, rty působí, jako by byly natřeny jemnou rtěnkou či leskem na rty.

 

Informace o permanentním make-upu rtů

Barvy

Pigmenty, se kterými pracujeme mají všechny požadované certifikáty jakosti EU a jsou přírodní. Nabízíme několik druhů barev, které lze míchat, doporučujeme donést si svou vlastní rtěnku či tužku, podle které můžeme vybrat výslednou barvu.

Bolestivost

Kombinujeme dvě anestetika a zaručujeme maximální bezbolestivost zákroku, nicméně tkáň rtů je nejcitlivější oblast mikropigmentace obličeje.

Doba aplikace

Doba aplikace v saloně je u permanentu 2 hodiny a u následné korekce cca 1 hodina.

Hojení

U tohoto permanentního make-upu jsou občas menší otoky, doporučujeme chladit, za sucha!

Korekce

Korekce je možná po 4–12 ti týdnech, kdy se kůže odhojí. Až tehdy uvidíme finální vzhled barvy a můžeme provést případnou korekci. Korekce je ZDARMA!

Jak dlouho permanent vydrží

Permanentní make-up rtů vydrží přibližně cca 2-3 roky. Obecná trvanlivost provedeného make-upu se odvíjí od několika činitelů s ohledem na druh použité metody, pigmentace a stavu Vaší kůže.

Galerie

Ceník

Název procedůry Cena Čas
Pudrové obočí, Ombré, Microblading
3 900 Kč
1,5 h
Permanentní make-up horní linky - Soft Look (mezi řasy), Natural Look (jemnější), Elegant Look (výrazná linka), Soft Shading Look (jemná linka se stínováním).
2 900 Kč
1,5 h
Permanentní make-up dolní linky
1 200 Kč
30 min
Permanentní make-up horní + dolní linky (Soft Look - mezi řasy, Natural Look - jemná , Soft Shading - jemná stínovaná, Elegant Look - výrazná )
3 900 Kč
1,5 h
3D Lips či Full Lips Permanentní make-up rtů (kontura a stínování)
4 500 Kč
2 h
Aquarelle Lips (stínování rtů – vytvoří efekt "Lesk na rty")
4 500 Kč
2 h
Oprava permenaneního make upu obočí (je nutná konzultace)
4 500 Kč
1,5 h
Oprava permenaneního make upu horní linky (je nutná konzultace)
3 400 Kč
1,5 h
Oprava permenaneního make upu rty (je nutná konzultace)
5 000 Kč
1,5 h
Korekce (první korekce pro naše sklientky po 30–90 dnech je v ceně, každá další korekce do 90 dnů 1000,- Kč)
ZDARMA
Oživení stávajícího permanentního make-upu do 2 let u klientek, které si PM nechávaly dělat u nás
-35 % z původní ceny PM
Stínované linky (Shading Liners – výrazná stínovaná linka )
4 500 Kč
1,5 h